ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

UTWÓRZ KONTO

O NAS

ATHLETIC DEVELOPMENT TEAM

O NAS

Kim jesteśmy? To jest dobre pytanie! Personalnie jesteśmy dwójką dobrych przyjaciół. Zawodowo łączy nas Athletic Development, wspólna pasja oraz podejście do tematów związanych z treningiem. Cała nasza przygoda z szeroko rozumianym sportem, to jeden, wielki nigdy nie kończący się eksperyment, który zaczął się kilka dobrych lat temu i z roku na rok nabiera tempa. Jeśli również interesują cie te tematy i uważasz, że trening może być wspaniałym sposobem na życie, dołącz do naszej społeczności . W kupie siła, jak to mówią, dlatego zróbmy jak największą kupę! XD

TESTIMONIALS

SAMMY BROWNS
CFO, Perfect Inc.

“Credibly innovate granular internal or "organic" sources whereas high standards in web readiness.

Alex

ZAWODOWY "ROZKMINIACZ"

Z zawodu jestem "rozkminiaczem". Jeśli mnie coś interesuje, to nie spocznę póki nie rozkminię tego do najdrobniejszej cząsteczki.

Od kilku lat drążę tematy związane z ruchem oraz szeroko rozumianym treningiem siłowym. Staram się mieć jak najszerzej otwartą głowę. Uczę się z każdego źródła do którego jestem w stanie się dostać. Potem to krystalizuję, składam w sensowną całość żeby przelać to potem na moją drugą pasję czyli YouTube, a także warsztaty które prowadzę cyklicznie w całej Polsce.

Nie spawam czerepu w ramach jednej doktryny treningowej dlatego moje podejście cechuje się bardzo dużą wszechstronnością i aktualnością przedstawianych zagadnień. Innymi słowy eklektyzm na całego!

ŁUKASZ

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Ze sportem byłem związany odkąd pamiętam. Od małolata biegałemza piłką, wspinałem się po drzewach, skakałem po murkach i tak chyba zostało mi do dzisiaj.

Ze sportem też związałem swoją przyszłość najpierw tworząc futbol amerykański we Wrocławiu, by potem zostać trenerem przygotowania motorycznego w najlepszej drużynie w Polsce Panthers Wrocław.

Lubię sport w każdej postaci, bo wymaga megaaaa wszechstronnego podejścia i naprawdę szerokiego wachlarzu cech motorycznych praktycznie niezależnie od dyscypliny - nie da się być dobrym w jakiejkolwiek dyscyplinie będąc jednowymiarowym…

I myślę, że to samo odnosi się do pracy trenerskiej - im więcej zajawek, bodźców treningowych, litrów wylanego potu tym lepiej jesteśmy w stanie poznać siebie samego i swoje ciało.

Zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystuję potem w pracy zarówno ze sportowcami jak i „zwykłymi” ludźmi. Chociaż słowo zwykłymi nie do końca tutaj pasuje, bo lubię myśleć o każdym z moich podopiecznych jak o atlecie.

GÓRA