Dołącz do

Holistic Body Approach 2.0

Zbuduj lepszą świadomość swojego ciała,naucz się dostrzegać jego ograniczenia i dowiedz się,w jaki sposób nad nimi pracować – a wszystko to by ruszać i czuć się lepiej każdego dnia!

tak, chcę poznać szczegóły

Czy czujesz, że Twoje ciałofunkcjonuje tak jak powinno? A może...

Ciągle coś Cię boli

Po całym dniu na nogach czujesz się jak emeryt pomimo tego, że pesel wskazuje na coś zupełnie innego. Codzienny ból pleców nie daje Ci żyć i funkcjonowaćw sposób optymalny. Po każdej dłuższej pieszej wycieczce kolana odmawiają Ci posłuszeństwa, przez co nie możesz cieszyć się pełnią aktywności fizycznej . Cały dzień w pracy przed monitorem powoduje, że Twój kark jest sztywny jak pal a głowa boli wieczorami niemiłosiernie.

Co chwile łapiesz kontuzje

Liczba możliwych treningów jak góra lodowa? Martwych ciągów już nie robisz, bo to strasznie spina plecy, które i tak ledwo zipią. Po przysiadach 3 dni nie możesz zgiąć kolan. Przy wyciskaniu czegokolwiek nad głowę masz wrażenie, że ramię zaraz wyskoczy z zawiasów. Ufff na szczęście zostaje jeszcze stare dobre wyciskanie na klatkę, ale tam też coś zaczyna przeskakiwać w barku… Nadgarstki, kostki… Hmmm, pytanie co dalej…

Nie wiesz jak zacząć

To Twoje luźno licząc 10 podejście do siłowni, ale za każdym razem gdy łapiesz systematykę i zaczynasz już wkręcać się na właściwe obroty, coś idzie nie tak… Pojawiają się pierwsze bóle pleców, kolan, czy barków, które na samym początku ignorujesz - bo przecież jak boli to rośnie jak głosi stare siłowniane prawidło… Jednak z czasem problem, zamiast zniknąć, niestety tylko narasta - znów musisz zrobić sobie kilka tygodni lub nawet miesięcy przerwy.

Tak nie musi być!

Możesz

Żyć i ćwiczyć bez bólu

Dzięki poznaniu i zrozumieniu mechanizmów prawidłowego ruchu budowanego w zgodzie z postawami biomechaniki dolegliwości bólowe są już historią. I tam zostaną.

Mieć pełen zakres ruchu

Pokażemy Ci jak przywrócić pełne zakresy ruchów w poszczególnych stawach i w jaki sposób potem ćwiczyć, by być w stanie korzystać z pełnego spektrum mobilności, którym powinno charakteryzować się zdrowe ciało.

Poprawić świadomość swojego ciała

To nie tylko program treningowy. Zrozumiesz jak funkcjonuje Twoje ciało i jak ruch przekłada się na inne strefy Twojego życia. HBA 2.0 to świadomy styl życia.

Mieć więcej energii

Stwierdzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” nie jest tylko pustym frazesem, razem z nami zbudujesz systematykę działania i stworzysz nawyk dbania o swoje ciało oraz fascynację naturalnymi formami ruchu.

Ćwiczyć i poruszać się w sposób optymalny

Odzyskując pełną mobilności i kontrolę motoryczną zarówno nad poszczególnymi segmentami jak i ciałem w ujęciu globalnym będziesz w stanie korzystać z dużo szerszego wachlarza umiejętności i wzorców ruchowych.

Mieć sylwetkę, o której marzysz

Jednym z najlepszych „efektów ubocznych” naszego planu jest poprawa ogólnego samopoczucia jak i sylwetki. Dzięki aktywizowaniu uśpionych struktur mięśniowych i pracy w pełnych zakresach ruchu wprowadzamy w naszym ciele tak bardzo pożądany balans i symetrię.

Dlatego przygotowaliśmy

Holistic Body Approach 2.0

Holistic Body Approach 2.0 pozwoli Ci spojrzeć na Twoje ciało z zupełnie innej perspektywy i pokaże w jaki sposób trenować jew zgodzie z jego naturalną biomechaniką.

Wierzymy, że ruch może być panaceum na większość trapiących nas w dzisiejszych czasach chorób cywilizacyjnych, o ile jest zaprojektować i wykonywany prawidłowo. HBA 2.0 stworzyliśmy właśnie po to byś mógł w pełni poznać i zrozumieć zasady rządzące tym procesem a w konsekwencji ruszać się lepiej i efektywniej.

To kurs składający się z kilkunastu działów, w których pokażemy, w jaki sposób zbudować mocny fundament ruchowy w postaci optymalnej relacji między mobilnością a stabilnością poszczególnych segmentów naszego ciała.

To system treningowy, w oparciu o który potem sam będziesz w stanie budować własne plan treningowe.

To kompendium wiedzy, które pozwoli Ci inaczej spojrzeć na ciało i proces treningowy, byś potem sam stał się swoim najlepszym trenerem!!!

Co dokładnie znajduje się w kursie?

Analiza Ciała

Całą przygodę rozpoczniemy od dokładnego określenia Twojego “poziomu startowego”. Przygotowaliśmy kilka prostych testów, które będziesz mógł samodzielnie wykonać i na ich podstawie określić swoje podstawowe dysfunkcje i restrykcje ruchowe. Nauczymy Cię patrzeć na Twoje ciało z boku, abyś samodzielnie mógł dostrzegać niuanse świadczące o problemach i ograniczeniach. A w kolejnych modułach nauczymy Cię jak usuwać swoje ograniczenia.

Teoria

Zieeeew…
NIE ZASYPIAJ. To nie będzie nudna teoria, jaką pamiętasz ze szkoły. Jeśli chcesz pójść do przodu, raz na zawsze pozbyć się dysfunkcji to musisz poznać przynajmniej podstawy funkcjonowania Twojego ciała. Z części teoretycznych kursu Holistic Body Approach 2.0 dowiesz o tych podstawach, dowiesz się z czego wynikają Twoje problemy oraz jak poprawnie się poruszać, nie tylko podczas treningu. A jeśli nasz znasz, to wiesz, że potrafimy ciekawie opowiadać ;)

Plany treningowe

Otrzymasz od nas kilkanaście ćwiczeń wraz z instrukcjami jak prawidłowo je wykonywać. To wszystko skomponowane w plany treningowe, które krok po kroku pozwolą Ci pozbyć się dysfunkcji oraz zwiększyć świadomość Twojego ciała. To nie wszystko. Nauczysz się też jak układać dalsze plany treningowe, skrojone do Twoich potrzeb. Bo kto będzie znał lepiej Twoje ciało niż Ty sam?

Sesje Q&A

Holistic Body Approach 2.0 to efekt naszych wieloletnich doświadczeń. Ale nie tylko. Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy z grupą prawie 100 podopiecznych, weryfikując i usprawniając ten program treningowy. Spędziliśmy dziesiątki godzin przekazując naszą wiedzę i jeszcze więcej usprawniając ten program o zdobyte w ten sposób doświadczenie. Jednak każdy z nas jest inny, więc w trakcie trwania programu będziemy organizować sesje Q&A, podczas których będziesz mógł zadać nam pytanie.

To nie wszystko!

Dodatkowo otrzymasz od nas moduł ze wstępem do medytacji, pozycji siedzącej i stojącej oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł zadać pytanie, podzielić się swoimi doświadczeniami czy poznać ciekawe osoby.

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy? To jest dobre pytanie! Personalnie jesteśmy dwójką dobrych przyjaciół. Zawodowo łączy nas Athletic Development, wspólna pasja oraz podejście do tematów związanych z treningiem. Cała nasza przygoda z szeroko rozumianym sportem, to jeden, wielki nigdy niekończący się eksperyment, który zaczął się kilka dobrych lat temu i z roku na rok nabiera tempa. Jeśli również interesują cię te tematy i uważasz, że trening może być wspaniałym sposobem na życie, dołącz do naszej społeczności.

Alex

Z zawodu jestem „rozkminiaczem“. Jeśli mnie coś interesuje, to nie spocznę, póki nie rozkminię tego do najdrobniejszej cząsteczki.

Od kilku lat drążę tematy związane z ruchem oraz szeroko rozumianym treningiem siłowym. Staram się mieć jak najszerzej otwartą głowę. Uczę się z każdego źródła, do którego jestem w stanie się dostać. Potem to krystalizuję, składam w sensowną całość, żeby przelać to potem na moją drugą pasję, czyli YouTube, a także warsztaty, które prowadzę cyklicznie w całej Polsce.

Nie spawam czerepu w ramach jednej doktryny treningowej, dlatego moje podejście cechuje się bardzo dużą wszechstronnością i aktualnością przedstawianych zagadnień. Innymi słowy, eklektyzm na całego!

Łukasz

Ze sportem byłem związany odkąd pamiętam. Od małolata biegałem za piłką, wspinałem się po drzewach, skakałem po murkach i tak chyba zostało mi do dzisiaj.

Ze sportem też związałem swoją przyszłość, najpierw tworząc futbol amerykański we Wrocławiu, by potem zostać trenerem przygotowania motorycznego w najlepszej drużynie w Polsce Panthers Wrocław. Lubię sport w każdej postaci, bo wymaga megaaaa wszechstronnego podejścia i naprawdę szerokiego wachlarzu cech motorycznych praktycznie niezależnie od dyscypliny - nie da się być dobrym w żadnej dyscyplinie będąc jednowymiarowym…

I myślę, że to samo odnosi się do pracy trenerskiej - im więcej zajawek, bodźców treningowych, litrów wylanego potu tym lepiej jesteśmy w stanie poznać siebie samego i swoje ciało. Zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystuję potem w pracy zarówno ze sportowcami, jak i „zwykłymi” ludźmi. Chociaż słowo zwykłymi nie do końca tutaj pasuje, bo lubię myśleć o każdym z moich podopiecznych jak o atlecie.

Czy to działa? Tak!
Sprawdź, co mówią osoby, które mająHBA 2.0 za sobą

Kamil Lelonek

HBA 2.0 to projekt, który rozwinął moją dotychczasową ścieżkę sportową. Dzięki niemu nauczyłem się prawidłowych wzorców ruchowych oraz poprawiłem biomechanikę swojego ciała. Dzięki regularnym treningom i opiece instruktorów byłem w stanie usprawnić swoją mobilność i zakresy ruchów w stawach. Początkowe testy i badania pokazały mi rzeczy, nad którymi będę pracował, a regularne spotkania live z trenerami dały mi odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości. Zdecydowanie polecam HBA 2.0 każdemu, kto poważnie myśli o swoim zdrowiu i oczekuje profesjonalnego wsparcia od specjalistów w temacie zdrowia, odżywiania i szeroko pojętego sportu.

Łukasz Wejman

HBA 2.0 - narzędzie do odzyskania normalnego życia w moim przypadku. Napisałbym, że po rozpoczęciu kursu nadeszły pierwsze dni bez bólu od ładnych kilku lat ale po ostatnich treningach byłaby to nieprawda. Na szczęście ten ból jest pozytywny mimo bycia styranym jak koń po westernie pracując z ciężarami z którymi poradziłby sobie 6 latek. Cytując klasyka: "If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them....maybe you can hire The AD-Team." Tyle ode mnie. Piona.

Arkadiusz Kozak

Jeżeli bolą Cie plecy czy masz jakieś dysfunkcje, dysproporcje, jesteś przykurczony, masz słabą stabilizację i ogólnie chcesz sie dowiedzieć więcej o wzorcach ruchu, mobilności, aktywizacji i wielu wielu innych fajnych ciekawostek związanych z naprawą swojego ciała to na prawdę polecam, super fajne unikatowe ćwiczenia i wiedza bezcenna, w dzisiejszych czasach to jest tzw. must have, na prawdę polecam💪😎👆

Piotr Czekała

Dzięki HBA 2.0 zwiększyła się moja świadomość własnego ciała. Dowiedziałem się jak istotne jest prawidłowe oddychanie, jak prawidłowo napinać brzuch, że medytacja to nie wymysł naćpanych rabbinów, ale naprawdę narzędzie pomagające poprawić samopoczucie. Dodatkowo poznałem prawidłowe techniki rozciągania i skumałem o co w tym wszystkim chodzi. To nie jest gotowiec z cyklu nie myśl i rób co każe trener - ważna jest samoświadomość - jeśli zakresy w biodrach są OK to skupiamy się na barku itp. Odnośnie samych treningów to są fajne, wielopłaszczyznowe i często niepozorne, ale przy pełnym zaangażowaniu dające w kość.

Dołącz do

Holistic Body Approach 2.0

  • Kurs dostępny 24/7, składający się z kilkudziesięciu lekcji, prowadzący krok po kroku przez naprawę i wzmocnienie Twojego ciała.
  • Obszerny moduł testów ruchowych, który pozwoli Ci określić Twoje mocne i słabe strony, sprawdzić gdzie masz ograniczenia ruchowe i wyznaczyć punkty do poprawy.
  • Pełne treningi, które możesz odtwarzać i ćwiczyć razem z nami.
  • Całość to prawie 15h materiału, dzięki którym nie tylko będziesz miał gotowy materiał treningowy na kilka miesięcy, ale też nauczysz się samemu układać swoje plany treningowe.
  • Plan treningowy jest tak stworzony, abyś w trakcie przechodzenia personalizował go pod siebie.
  • Dostęp do grupy kursantów pozwoli Ci zadawać pytania i wymieniać się swoimi doświadczeniami.
  • BONUS! Sesje Q&A
  • BONUS! Moduł wprowadzający do medytacji
  • To wszystko na nowoczesnej platformie, z której możesz korzystać na komputerze, telefonie, laptopie czy TV.

Dostęp bez limitu!

1499 zł

lub

raty 0% od
149.90 zł

Dostęp na 12 miesięcy

999 zł

lub

raty 0% od
99.90 zł

Dostęp na 6 miesięcy

649 zł

lub

raty 0% od
64.90 zł

🔐 Twoje dane są bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy pewni, że program który przygotowaliśmy będzie dla Ciebie naprawdę pomocny. Dołącz do Holistic Body Approach 2.0. Przejdź przez lekcje. Jednak, jeśli z jakiegoś powodu w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze, bez zadawania pytań.

Skąd taka cena?

Część osób pytało nas, skąd taka cena. Wartość kursu Holistic Body Approach 2.0 jest kilkukrotnie wyższa, od ceny za którą oferujemy go. Jest to skondensowana pigułka naszej wiedzy oraz doświadczeń. Jeśli chciałbym zdobyć tę samą wiedzę samemu, potrzebowałbyś wiele godzin żmudnego przeszukiwania i weryfikowania źródeł, odbyć wiele szkoleń (również zagranicznych), studiować podręczniki medycyny. A mimo to, nie ustrzegło by Cię to przed popełnieniem błędów. Dzięki HBA 2.0 możesz zaoszczędzić i w kilka minut otrzymać dostęp do zweryfikowanej i rzetelnej wiedzy.

Czy forma online jest skuteczna?

Tak. Od samego początku planowania i przygotowywania tego kursu mieliśmy w głowie aby ułożyć go tak, aby był w pełni skuteczny w formie online. Przez kilka miesięcy testowaliśmy ten program również w formie online i kursanci są zdecydowanie zadowoleni. Holistic Body Approach 2.0 jest zbudowany w taki sposób, abyś mógł wykonać w pełni samodzielnie testy funkcjonalne oraz następnie ćwiczyć zgodnie z naszymi wskazówkami. Dodatkowo, jeśli masz wątpliwości co do poprawnego wykonywania ćwiczeń, to będą sesje Q&A oraz możliwość zapytania uczestników na grupie na Facebooku.

Dla kogo jest ten kurs?

Nieskromnie mówiąć – dla wszystkich. Znajdziesz tutaj wiedzę jak pozbyć się dysfunckji ruchowych, w jaki sposób prawidłow ćwiczyć czy być bardziej świadomym swojego ciała. Jeśli chcesz naprawić swoje ciało, polepszyć jego funkcjonowanie czy osiądać lepsze wyniki w sporcie, to znajdziesz w Holistic Body Approach 2.0 solidną dawkę wiedzy na każdy z tych tematów.

Siłownie są zamknięte, czy mogę ćwiczyć w domu?

Tak. Plan treningowy jest tak stworzony, że możesz go wykonywać w całości w domu. Na początku będziesz potrzebować tylko piłeczka, roler oraz zestaw 2 gum.

Czym się różni od HBA 1.0?

Jest to ewolucja względem HBA 1.0. Przez kilka lat zdobyliśmy nowe doświadczenia, przeszliśmy wiele szkoleń, spędziliśmy setki godzin weryfikując naszą wiedzę współpracując z podopiecznymi. Jeżeli kupiłeś wcześniej HBA 1.0 i go nie dokończyłeś, to spokojnie możesz dokończyć tamten plan treningowy i później dołączyć do Holistic Body Approach 2.0