ZAPOMNIAŁEŚ LOGINU I HASŁA?

UTWÓRZ KONTO

PROJEKT HBA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O HOLISTIC BODY APPROACH

PROJEKT HBA

WTF IS HBA?

Zapewne po obejrzeniu kilku naszych materiałów na YouTube zastanawiasz się o co chodzi z tym całym projektem. Jeśli tak, to dobrze trafiłeś gdyż mam tu odpowiedzi na Twoje pytania.

W związku z tym, że w naszym, pięknym kraju rośnie zainteresowanie treningiem siłowym, postanowiłem wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy do końca nie wiedzą jak się za to zabrać.

Jasne, możesz pooglądać trochę „koksów” w internetach, którzy powiedzą Ci co masz robić z tymi hantlami. Możesz przeczytać masę magazynów z wyżyłowanymi typami na okładkach. Możesz nawet ogarnąć sobie wspaniałą rozpiskę z jakiegoś zajebiście mądrego forum. I wszystko było by fajnie gdyby nie to wielkie, kosmate

ALE

na które pewnie czekałeś.

Zanim zaczniesz wcielać w życie te wspaniałe plany z forum, których wspólnym mianownikiem jest równanie:

4 serie x 12 powtórzeń

…musisz wiedzieć kilka rzeczy.

Po pierwsze...

01

...to nie prawda, że jak będziesz regularnie trenował, to będziesz coraz sprawniejszy, zdrowszy i będziesz lepiej się czuł. Mechanika ludzkiego ciała jest dość skomplikowaną dziedziną i potrzeba kilku dobrych lat praktyki żeby zacząć łapać o co w niej chodzi. Dlatego też jeśli trenujesz planem, który nie jest dopasowany do ciebie w dłuższej perspektywie robisz sobie krzywdę. Bo na początku jest fajnie jak ręka powoli przestaje mieścić się w rękawie. Gorzej jest po kilku latach kiedy trzeba operacyjnie wymieniać więzadła…

Po drugie...

02

...w związku z tym, że żyjemy w bardzo wygodnych czasach do których nasze ciała nie są kompletnie przystosowane, najprawdopodobniej masz wyhodowane na sobie miliard dysfunkcji ruchowych. Trening siłowy jest wspaniałym narzędziem do ich odwracania i nim wcześniej zaczniesz to robić tym lepiej dla Ciebie. Ale tutaj znów, potrzebujesz prawidłowego planu naprawczego, który uświadomi Cię w tym gdzie są braki oraz pokaże ćwiczenia korekcyjne. Tego elementu również najczęściej brakuje w planach na karteczce, z internetu…

No i w końcu po trzecie...

03

...można powiedzieć wygraliśmy ewolucję na tej planecie za sprawą swojej ogromnej wszechstronności ruchowej. Specjalizując się w danej dziedzinie ruchowej np. kulturystyce, 3boju, piłce nożnej, koszykówce i tak dalej, zaczynamy robić pod górę naszemu ciału co doprowadza z czasem do niebezpiecznych kontuzji. Wiele z nich niestety zostanie z Tobą do końca życia. Dlatego też nie ma co się zamykać tylko na jedną formę ruchu. Warto podejść do tematu znacznie szerzej i zatroszczyć się o to żeby korzystać absolutnie z każdej możliwości ruchowej naszego ciała. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć zdrowym i silnym ciałem do końca życia i o jeden dzień dłużej ;)

Projekt HBA ma na celu

Miesiąc po miesiącu przeprowadzić Cię przez wszystkie najważniejsze aspekty związane z mobility, ćwiczeniami korekcyjnymi, stabilizacją stawową, treningiem siłowym oraz kondycyjnym.  System HBA  stworzony został właśnie po to żeby całościowo ogarnąć wcześniej opisane problemy. Proponujemy wam podejście treningowe które będzie rozwijać was wszechstronnie i przy okazji edukować, gdyż trening jest wspaniałą okazją do tego żeby nauczyć się w końcu jak działa to wasze ciało. Dodatkowo celem tego projektu jest nauka pisania swoich własnych, spersonalizowanych planów, które będą skrojone pod Ciebie.

Plan na każdy miesiąc dostajesz w formie materiałów wideo które nagrane są po to żeby wytłumaczyć Ci wszystkie założenia oraz pokazać wszystkie ćwiczenia, taż żebyś wykonał je w poprawny sposób oraz zrozumiał dlaczego wykonujemy je tak a nie inaczej.

Jak to wszystko przebiega?

.
Pierwszy miesiąc

Cały projekt zaczynamy od podstaw.

Czyli nie ma bezsensownego zażynania się na początku. Pierwszy miesiąc jest po to żeby zrobić testy ruchowe (które oczywiście opisane są w materiale), zacząć pracować nad mobilnością oraz świadomością ciała, a także rozpoczynamy naukę prawidłowego ruchu.

Następnie

Zaczniemy zwiększać Twoją mobilność...

...budować stabilizację całego ciała, a także trenować twoją siłę i wytrzymałość.

W kolejnych miesiącach

Z miesiąca na miesiąc dowalamy do pieca.

Treningi stają się coraz bardziej wymagające dlatego pierwsze miesiące są tak niezbędne do zbudowania solidnego fundamentu.

.

Projekt trwa 5 miesięcy

Po przebyciu których będziesz ogarniał:

  • Ćwiczenia mobility które pomogą ci w radzeniu z dysfunkcjami ruchowymi
  • Tematy związane z prawidłowymi wzorcami ruchowymi oraz wszystko co się z nimi wiąże
  • Podejście treningowe które będzie sprawiać ci dużo frajdy i satysfakcji
  • No i na koniec, tak jak wspomniałem wcześniej, umiejętność układania swoich własnych planów

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na której możesz zadawać nurtujące Cię pytana. Członkowie tego projektu dostają zniżki na warsztaty oraz mogą uczestniczyć w bezpłatnie w webinariach organizowanych przez nas cyklicznie. 

Innymi słowy kupa fajnych tematów, które będą Cię rozwijać i uczyć :)

Dlatego nie ma na co zwlekać. Zapraszamy Cię serdecznie do dołączenia do tego projektu!

GÓRA